• Mamy TO!

• Z ogromną radością informujemy Was, że właśnie zakończyliśmy liczenie pieniędzy z naszych puszek z tegorocznej zbiórki na WOŚP, i jesteśmy w szoku! Dzięki Wam udało nam się pobić nasz ubiegłoroczny rekord i zebrać aż 38 183,83 złotych!

• BohaterOn

• Otrzymaliśmy dyplom za udział w akcji "BohaterON w Twojej Szkole 2023" realizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii "BohaterON - włącz historię!"

• Podziękowania za zbiórkę nakrętek

• Otrzymaliśmy podziękowania od Zosi Majdy oraz jej mamy za zbiórkę plastikowych nakrętek. Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu Zosia kontynuuje ćwiczenia wady postawy, terapię w wodzie, terapię wodorowo- tlenową i mikropolryzację. Po raz kolejny pokazaliście jak wielkie i otwarte na innych ludzi macie serduszka. Za to wszystko serdecznie raz jeszcze dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc w zbiórce nakrętek, gdyż nasza akcja  ma charakter ciągły.

• Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie
      • (+48) 713931367 (+48) 713931322